Що сталося з Підгрушною та що чекає на неї в наступному сезоні?

Що сталося з Підгрушною та що чекає на неї в наступному сезоні?

Керівник ФБУ Василь Бринзак в інтерв’ю biathlon.com.ua проаналізував причини невдалого виступу українських біатлоністів на Олімпіаді в Кореї та поділився планами на майбутнє.


Окремо функціонер розповів про проблеми олімпійської чемпіонки Сочі Олени Підгрушної.

«Олена пропустила через хворобу  три етапи Кубка світу ще в березні минулого року, – каже Бринзак. Навесні їй зробили три операції, внаслідок  чого літня підготовка була неповноцінною. До речі, в минулому сезоні особливих досягнень, крім естафети чемпіонату світу,  у неї не було. Було незрозуміло, як організм поведе себе далі, тому в особистих гонках на її медалі я не розраховував. На жаль, так і сталося, хвороби у цьому сезоні продовжились, і Олена на Олімпіаді взагалі не виступила.

Василь Бринзак зізнався, що повідомив Олені Підгрушній, що наступного сезону є сенс перейти на індивідуальну підготовку, а не тренуватися в складі національної збірної. «Буду відвертий, – я не вірю, що вони (разом з Валею Семеренко) будуть працювати на повну силу чотири роки до наступної Олімпіади. А з таким настроєм, з постійними хворобами, виконувати пропоновані навантаження неможливо. І для молодих спортсменів  це буде не дуже добрий приклад, якщо їх заслужені колеги будуть тренуватися не в повну силу, відлучатися зі зборів, працювати по  індивідуальному графіку, а не по одній з командою програмі. Ми, звичайно, допоможемо їм організувати індивідуальну підготовку, але команду треба формувати з прицілом на наступні олімпійські ігри».
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)