Що собою являють обручки з білого золота

gazpostach

Що собою являють обручки з білого золота

Весілля - дуже важливий і світлий день в житті пари.

Вибір обручок - справа тонка, але оскільки носити їх ви будете довго, тому поспіх недоречний. В даному огляді ми розповімо про обручки з білого золота і їх особливості. В Україні великий вибір прикрас представлено в каталозі інтернет-магазину Gold.ua. На сайті ви знайдете фото у високій якості і актуальні ціни виробів. Є прості і дизайнерські варіанти, витончені і масивні моделі.

Особливості білого золота

Найчастіше молоді вибирають колечка саме з золота. Благородний метал розкішно виглядає, має адекватну ціну, довговічний, не схильний до деформацій. Золото дуже рідко викликає алергічні реакції.

Білий метал є більш сучасною альтернативою жовтому або червоному. Він може використовуватися в чистому вигляді або комбінації з рожевими, червоними, жовтими різновидами. Для збільшення терміну служби, захисту від подряпин, додання фактури роблять родієве покриття. Весільні кільця з білого золота підходять для будь-якого відтінку шкіри, волосся, очей. Саме універсальність, розкішний і при цьому непомітний зовнішній вигляд обумовлює високу популярність виробів.

Особливості білого золота і обручок з нього

Золото білого кольору отримують штучно. Для цього природний жовтий метал змішують з іншими сплавами. Сріблясто-білий відтінок є витонченим і елегантним одночасно. З'явилася технологія буквально століття тому, раніше золото було жовтим. У білих сплавах присутні:

  • патина - дає холодний блиск;
  • паладій, нікель - підвищують стійкість до зношування;
  • срібло - використовується нечасто.

Обручалки з білого золота мають благородний холодний відтінок, виглядають елегантно і спокійно. Вони красиво виглядають на руці, не перетягуючи увагу на себе, подобаються чоловікам і жінкам. Біле золото можна носити з будь-яким одягом, іншими аксесуарами, воно гармонійно поєднується зі сріблом.

Типи профілів

Обручки можуть бути овальними або круглими всередині і зовні, увігнутими, опуклими, плоскими з однієї або двох сторін. Профіль типу «бублик» - це класика, але на пухких пальцях вона виглядає не дуже гармонійно. «Бочонки» підходять власникам коротких пальців (незалежно від статі).

Інші популярні варіанти:

  • американка - прямокутне або квадратне розтин, рівні грані;
  • європейка - округла форма, напівкруглі профілі;
  • шайба - прикраса з прямими краями і плоским профілем;
  • плетінки - металевий ободок з декором у вигляді коси з дорогоцінних ниток.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)