Що передав Олексій Кайда з дружиною тернопільським військовим

gazpostach

Що передав Олексій Кайда з дружиною тернопільським військовим

кайда Олексій Кайда переконаний,що найбільш гострими проблемами армії є забезпечення зброєю, засобами індивідуального захисту, а також медичним обладнанням. 

 Сьогодні, 12 липня,на зустрічі з військовослужбовцями у Тернополі, Олексій Кайда повідомив, що вже отримав відповідь Міноборони на повторне депутатське звернення щодо відновлення діяльності військової частини в Тернополі. «Так, як поінформував Міністр оборони, перспективним складом Збройних Сил України на базі колишньої 11-ї артилерійської бригади передбачено дислокацію військової частини», - підкреслив свободівець. 

Під час зустрічі Олексій Кайда  та Олена Підгрушна передали матеріальну допомогу тернопільським військовим, які захищають незалежність та суверенітет нашої держави на Сході України, зокрема, 30 бронежилетів та 30 касок на загальну суму понад 170 тис. грн. Кошти пожертвували фракція ВО «Свобода» у Тернопільській обласній раді, а також Олексій Кайда та Олена Підгрушна. Обласний військовий комісар та солдати подякували за цю важливу допомогу у нелегкий для країни час.

кайда і дружинаТакож заступник Міністра молоді та спорту Олена Підгрушна посприяла співпраці Національної федерації панкратіону та військовослужбовців щодо безоплатної підготовки бійців та навчання корисним елементам боротьби. 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)