Що краще: стандартні меблі чи виконані на замовлення?

gazpostach

Що краще: стандартні меблі чи виконані на замовлення?

Мабуть найважливіша складова дизайну квартири — меблі. Нині існує величезна кількість різноманітних брендів, використовуються матеріали різних типів та якості, різні конструкції, які повинні бути функціональними, довговічними та красивими.

Можна вибрати заздалегідь виготовлені меблі стандартного розміру або замовити саме ті, які вам найбільш подобаються і які ідеально підходять для вашої квартири.

Спеціалісти компанії Cleef Mebel (https://cleef.com.ua/shkafy-kupe/) виготовляють меблі конкретних розмірів, які можуть бути як стандартними, так і нетиповими, пристосованими до різних приміщень, використання та придатними для різного стилю життя та смаку.

Стандартні меблі

Меблі для квартири, які продаються в різних магазинах, є популярним, простим, швидким і дешевим вибором для тих, хто не висуває особливих вимог. Стандартні меблеві гарнітури виготовляються і доставляються в магазини у розібраному вигляді, тому після придбання їх потрібно складати самостійно або найняти спеціаліста, який зробить це за вас. Стандартні набори меблів дуже подобаються тим власникам квартир, які не хочуть витрачати багато часу на облаштування свого помешкання та не висувають якихось особливих вимог до його вигляду. Для них практичність важливіша за естетику.

Однак, крім нижчих естетичних якостей, стандартні меблі майже завжди мають гіршу якість, бо при їх виробництві використовують дешевші матеріали.

Меблі на замовлення

Тим, хто цінує якість, індивідуальність та унікальний дизайнерський смак варто обирати лише меблі, виготовлені на замовлення. Тут покупець в значно більшій мірі може проявити свою фантазію та естетичний смак, оскільки має можливість вибирати матеріали, що використовуються у виробництві, розміри та компонування шаф.

Меблі на замовлення дозволяють ефективно та осмислено використовувати весь простір та задовольнити усі вимоги. Важливо, що їх виготовляють під певний розмір, з урахуванням вбудованої техніки, яку вибрав господар.

Проте меблі на замовлення будуть дорожчими, ніж ті, що ви бачите на полицях магазинів. Їх виробництво теж займе певний час.

Кілька порад, що потрібно зробити перед замовленням меблів:

  • Провести ретельне вимірювання помешкання.
  • Оцінити функціональність майбутніх меблів.
  • Скласти проект облаштування квартири меблями.
  • Врахувати освітлення квартири з метою забезпечення комфорту та естетики.
  • Вибрати найбільш відповідні матеріали та кольори для майбутніх меблів.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)