Що допомогло схуднути без дієт медику з Майдану

gazpostach

Що допомогло схуднути без дієт медику з Майдану

Волонтер Революції Гідності з Кременця розповіла, як схудла.

Кременчанка Олеся Жуковська стала відома з часів Майдану. Дівчина-медик надавала допомогу потерпілим на Майдані Незалежності, нагадує "TeNews" з посиланням на "Ternopolyanka".

По закінченні подій на Майдані Олеся навчалася в Київському національному медуніверситеті ім. Богомольця. Саме в цей час дівчина захопилася гастроентерологією. І завдяки цьому Олеся взялася за здорове харчування і заняття спортом. За короткий період Жуковська схудла спершу на 16 кг, згодом скинула ще 4 кг.

Сьогодні Олеся постійно тримає себе в формі. Вона зізнається, нещодавно натрапила на фото 2-річної давності і здивувалася, наскільки змінилася її зовнішність. За словами дівчини, друзі, які знають її менше 2-х років, можуть навіть її не впізнати.

У соцмережі на власній сторінці Олеся ділиться секретами схуднення і рецептами дієтичних страв. Розповідає, що вона не дотримувалася спеціальних дієт. Дівчині вдалося кардинально схуднути саме завдяки правильному харчуванню. Основний акцент вона робила на фізичні вправи – відвідувала групові заняття і велосипед. Жуковська стверджує,  головним секретом відмінної форми є регулярність здорового харчування і спорт.

Додамо, здорове харчування останніми роками набирає все більшої популярності, завдяки якому можна вживати здорову, корисну їжу і при цьому не набирати вагу.
Дієтологи наголошують, головний принцип: здорове харчування - це не тимчасова дієта, а зміна способу життя. Радять уникати споживання простих вуглеводів, яких найбільше в білому хлібі, цукрі, вуглеводах, кондитерських виробах, алкоголі, картоплі - вареній та смаженій.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)