Сергій Притула зізнався, чи боротиметься за посаду міського голови

gazpostach

Сергій Притула зізнався, чи боротиметься за посаду міського голови

Йому лестить включення до рейтингів, але часу, каже шоумен, на це немає. Шоумен та член політради партії "Голос" Сергій Притула заявив, що боротьба за посаду мера Києва для нього "не пріоритетна історія".

Про це він сказав в інтерв’ю для Української Правди.

Притула також не розуміє, чому його називають ймовірним кандидатом на пост мера столиці та включають до соціологічних опитувань.

"Мені регулярно друзі скидають ті чи інші опитування, ту чи іншу соціологію. Я туди дивлюся, десь мені смішно, десь – не зовсім, тому що тільки за останні десь тижні три це вже якась третя чи четверта соціологія. В якійсь я є, в якійсь мене нема. В одній у Кличка якісь там відсотки, у Пальчевського, ще у когось. Я сиджу і не розумію", - сказав Притула.

Шоумен каже: наразі є багато більше важливих справ, аніж "мірятись рейтингами".

"В того в клініці (Пальчевського – УП) знайшли якісь там натяки, що люди лікувалися з коронавірусом. Це не проблема – проблема, щоб бути там в рейтингах. Когось взагалі з попелу там підняли – в рейтинги пхають", – вважає Притула.

Водночас він зазначає, що йому лестить, що його "скромну персону міряють одразу з двох боків: це і по Києву, і, мені сорока звісточку приносила, що і по Україні". Втім зараз у нього немає часу "розпилятися на оці речі, тому що я зараз не є учасником якоїсь кампанії чи ще якоїсь біди".

"Зараз це абсолютно не пріоритетна історія, чесно. Я навіть не дивлюся на якусь там найближчу перспективу, щоб до цих питань повертатися, тому що є нагальніші потреби", – запевнив Притула.




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)