Сергій Надал: Масове тестування дозволяє вчасно надавати допомогу хворим COVID-19

gazpostach

Сергій Надал: Масове тестування дозволяє вчасно надавати допомогу хворим COVID-19

Триває протидія епідемії, створено місця обсервації. Тернополя і гостей міста просять дотримуватися карантину для збереження здоров’я і життя.

Оперативно. Міський голова Тернополя Сергій Надал повідомив про епідеміологічну ситуацію у місті. Цього тижня перевірили на COVID-19 священнослужителів. Завдяки тестуванню виявили і підтвердили лабораторно два нових випадки коронавірусу у священнослужителя храму Української Православної Церкви Московського Патріархату  і його дружини. Хворих госпіталізували у Тернопільську міську лікарню швидкої допомоги. Також триває масове тестування на коронавірус медиків екстреної медичної допомоги. 

Важливо. Вчасне виявлення хворих дозволяє локалізувати хворих, зупинити розповсюдження інфекції, надати якісну допомогу хворим і зменшити ймовірність важких випадків.

Хворі одужують.  Станом на сьогодні у місті вже одужало багато тернополян. Про це також повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал, а також подякував за роботу.

Місто забезпечує обсервацію тих, хто повернувся із-за кордону. Очільник Тернополя розповів про заходи, які вжило місто для обсервації тернополян, що повернулися із-за кордонну.

“Перед Великоднем і зараз у Тернопіль повертається багато людей з-за кордону. Для них облаштовано обсерваторій на базі третьої міської лікарні. Я дуже прошу вас відповідально віднестися до цього. Порушників поліція штрафуватиме. З нашого боку ми створили якомога комфортніші умови для тернополян. У палатах є санвузли і балкони. Держава не передбачила харчування під час обсервації, але ми за рахунок бюджету міста забезпечили цих людей необхідним харчуванням. Станом на 24 квітня у міській лікарні №3  на обсервації перебуває два десятка тернополян, - йдеться у зверненні міського голови.

Сергій Надал закликав дотримуватися усіх правил карантину і подякував містянам за розуміння та підтримку заходів.

“Я закликаю Вас дотримуватися правил карантину і обсервації. Знаю, що усі втомилися від обмежень, але багато зараз залежить від нас. Лише завдяки дотриманню карантину, обсервації і самоізоляції нам вдається призупиняти поширення коронавірусу і мінімізувати кількість хворих.  Я щиро дякую тим тернополянам, які дослухаються до наших прохань і залишаються вдома”, - сказав міський голова.

Школярі залишаться вдома.  Останній місяць навчання тернопільські школярі залишатимуться вдома. 

“Учні четвертих і дев’ятих класів державну підсумкову атестацію складати не будуть – таким є рішення Міністерства освіти і науки. Останній день навчання кожна школа Тернополя обиратиме самостійно, однак більшість шкіл навчання закінчать 29 травня. Урочистих лінійок і масового зібрання школярів цього року не буде. Як закінчуватимуть навчання у школі одинадцятикласники залежатиме від епідеміологічної ситуації. Зараз Міністерство пропонує два варіанти складання ЗНО: в середині або наприкінці літа”, - сказав Сергій Надал.

Підсумовуючи міський голова, закликав тернополян до терпіння і розуміння задля зменшення негативних наслідків епідемії

“На жаль, епідемія коронавірусу змінює наші плани. Маємо знайти сили і прийняти це. Зараз головне, щоб людей, які захворіли, було якомога менше. І маємо робити для цього все. Здоров’я нам усім! Бережіть себе, своїх дітей і батьків!”, - резюмував Сергій Надал.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)