Серед тернополян-нардепів Ігор Василів єдиний не голосував за призначення Авакова в Уряді

gazpostach

Серед тернополян-нардепів Ігор Василів єдиний не голосував за призначення Авакова в Уряді

Представник “Слуги Народу”, народний депутат Ігор Василів єдиний серед тернополян-нардепів, який утримався від голосування під час призначення нового складу уряду. Про це передає ОВІД

Ймовірніше, що таке рішення народного депутата спровокувало те, що у новому складі Уряду залишився колишній міністр МВС Арсен Аваков. Його принципову позицію чимало активістів та громадян, які дотримуються думки, що Авакову вже давно час подати у відставку.

Свої позиції вони висловили у коментарях під постами Ігоря Василіва у соцмережі Facebook.

Окрім Василіва з партії “Слуга Народу” також за призначення складу нового Уряду не проголосували ще Боднар, Гурін, Лерус, Новосад, Скороход. Утримався від голосування – Куницький.

Нагадаємо, що Ігор Василів завжди виступав проти дій Авакова на посаді міністра МВС.

Активіст, а тепер вже нардеп наголошував на тому, що розслідування про напади на громадських активістів – просуваються досить повільно.

За часи головування Авакова трапилося 55 нападів на активних людей, які не погоджувалися з позиціями місцевих влад і активно боролися проти розкрадання бюджетних коштів. Зокрема справжні замовники нападу та вбивства Каті Гандзюк і досі не покарані.

Так само як і не знайдені і не покарані замовники нападу і вбивства тернопільського активіста Віталія Ващенка.

Нагадаємо, ОВІД раніше писав про те, що тернопільські активісти приєдналися до всеукраїнської акції “Аваков – чорт” і вимагали від новообраного парламенту і президента не призначати в новому уряді на посаду міністра МВС Авакова. На акцію прийшло 8 активістів.

Решта тернопільських нардепів проголосували “за” призначення нового складу Кабінету міністрів.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)