Найвідоміший піп-сепаратист України побував із гастролями в Тернополі (Відео)

Найвідоміший піп-сепаратист України побував із гастролями в Тернополі (Відео)

У Тернополі провели  традиційний щорічний концерт "Різдвяне диво", на який спеціально запросили переможця шоу "Голос Країни 7" - отця московського патріархату Олександра Клименка. Окрім нього в дійстві брали участь заслужена артистка України Надія Кулик, володар «Гран-прі» (1989) фестивалю «Червона Рута» у м.Чернівцях кобзар Василь Жданкін. Колядували хори та ансамблі.

[відео Валерій Смирнов]

Нагадаємо, священик Московського Патріархату з команди Тіни Кароль  Олександр Клименко став переможцем сьомого сезону шоу "Голосу Країни" на телеканалі "1+1".

Переможець не тільки завоював звання "голосу країни", а і отримав у подарунок квартиру в Києві. А тримісячну ротацію на радіо "Хіт ФМ", кліп та авторську пісню отець Олександр віддав своїй суперниці, Інгрет Костенко з команди Потапа.

Служить у Софронієвському храмі міста Березань і Свято-Троїцькому храмі села Недра Баришівського району Київської області батько 4 дітей, 34-річний священик із села Недра поблизу Березані, який окрім того багато років править службу у березанській колонії.

Нагадаємо, тоді тернопільський священик, протоієрей Євген Заплетнюк у своєму тексті "10 речей, які потрібно знати про церковних сепаратистів і про самих себе" роз'яснив хто такі церковні сепаратисти, давши відповідь на питання чому священиків Московського Патріархату можна називати цим словом.

Зголдом переможець «Голосу країни», якого тернопільський священик назвав сепаратистом, потрапив у новий скандал

 

 
Загрузка...