У Тернопільській бібліотеці відбулася зустріч із письменницею Валентиною Семеняк

gazpostach

У Тернопільській бібліотеці відбулася зустріч із письменницею Валентиною Семеняк

Зустріч у «теплому форматі» відбулася в обласній бібліотеці для дітей з нагоди ювілею чудової письменниці, журналістки, фотохудожниці, невтомної мандрівниці Валентини Семеняк. Учасниками поетичної години «Світ, який люблю» стали працівники книгозбірні та друзі мисткині – композитор Іван Кушнір і співачка Ярослава Декалюк.

У святковій залі були ще інші, дуже особливі гості – мовчазні і промовисті водночас, а саме – книги та фотокартини ювілярки, які вражають щирістю й глибиною образів, надихають на добрі справи, дарують відчуття щастя, затишку і гармонії.

Ведуча Світлана Нецко зустріла пані Валентину віршованим вітальним словом, ознайомила присутніх з напрацюваннями і досягненнями письменниці. У властивій лише їй невимушено-жартівливій манері літераторка ділилась історіями написання деяких книг, зачитувала найцікавіші моменти, розповідала про людей і події, які неабияк вплинули на її творчий та життєвий шлях.

Музичну родзинку внесли у захід пані Ярослава та пан Іван, порадувавши ювілярку та її гостей чуттєвими українськими композиціями. Особливий дарунок для особливої жінки підготували і працівники книгозбірні, подарувавши хвилюючу фотопрезентацію і солодкий «пакуночок гарного настрою».

Уляна ПИЛИПЧУК,
редакційно-видавничий сектор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)