Саме СБУ визволила з буцигарень Криму десятки українських активістів – Наливайченко (Відео)

gazpostach

Саме СБУ визволила з буцигарень Криму десятки українських активістів – Наливайченко (Відео)

“З першого дня я віддав два накази. Перший безпосередньо в Крим – почати протидію російським спецслужбам і не працювати за подвійними стандартами. І другий – негайно визволяти з буцигарень півострову українських активістів”, - розповів про події початку 2014 року в інтерв’ю Дмитру Гордону екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

_IVA6301

Окупація Криму почалася 20 лютого. Але в Службі безпеки, навіть в Київському управлінні працювати було ні з ким, згадує політик. Зрадники потікали, тож довелося практично з нуля набирати новий штат. Саме з цих людей і сформували оперативні групи з офіцерів СБУ, які витягали з буцигарень Криму українських патріотів.

“Це були нові люди, багато хто – з Майдану. Саме такі дії врятували життя Блаженішому Любомиру Гузару, який тоді перебував на півострові. Тоді з з-за ґрат вдалося визволити десятки активістів. У тому числі – і “Автомайдану”, серед яких був і син Анатолія Гриценка Олексій”, - розповів лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.


У Тернопільській ОДА відкрилася фотовиставка «Тут запеклася кров мого народу» (Відео)


Екс-голова СБУ зауважив: збереження людських життів для нього завжди на першому місці. Тому він не задумуючись обміняв автомайданівців на полковника ГРУ Росії, якого затримали в Херсоні.

Також Наливайченко зазначив, що де-факто Крим почали “здавати” ще в 2010 році, коли Янукович повернув туди спецслужби Росії та продовжив термін перебування на півострові Чорноморського флоту.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)