СБУ припинила масштабну контрабанду тютюновими виробами, в якій були замішені високопосадовці тернопілььської митниці

gazpostach

СБУ припинила масштабну контрабанду тютюновими виробами, в якій були замішені високопосадовці тернопілььської митниці

Служба безпеки України продовжує ліквідацію масштабних контрабандних схем, які завдають мільйонних збитків державному бюджету України. Заблоковано ще один канал нелегального переправлення в Україну оптових партій підакцизної продукції.
Встановлено, що до організації оборудки причетні високопосадовці Тернопільської митниці Державна митна служба України.
Як повідомив речник СБУ в Тернопільскій області Петро Королюк, протиправна діяльність зловмисників завдала державі збитків у понад 3 млн грн.
За попередніми даними слідства, посадовці сприяли контрабандистам у незаконному переміщенні тютюнових виробів на митну територію України. Для реалізації схеми її учасники вносили до товаросупровідних документів недостовірні дані про вартість та обсяги продукції.

При цьому одержану «різницю» зловмисники виводили у тінь.
Під час обшуків у службових приміщеннях організаторів схеми правоохоронці виявили електронні носії інформації та звітну документацію із доказами протиправної діяльності.
У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб.
Заходи із викриття оборудки проводили співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ за процесуального керівництва Офіс Генерального прокурора.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)