Санаторій на Тернопільщині абсолютно не готовий до прийняття евакуйованих із Китаю

Санаторій на Тернопільщині абсолютно не готовий до прийняття евакуйованих із Китаю

Фото - з мережі Інтернет

Депутати Тернопільської обласної ради не допустять ситуацію, яка ставить під загрозу здоров’я  і життя   населення області.

Сесія обласної ради 19 лютого розпочалася хвилиною мовчання, якою  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх загиблих за незалежність України.

Перший заступник голови обласної ради Василь  Деревляний говорив про абсолютну непідготовленість санаторію «Медобори» до прийняття евакуйованих із Китаю. Василь Деревляний закликав підтримати громаду  у супротиві.

Представники Микулинецької ОТГ висловили сумнів у правдивості   сказаного.

Володимир Богайчук, начальник управління охорони ОДА, заявив, що є чітка позиція щодо неможливості прийняти в області борт з Китаю, а також наголосив на необхідності виділення коштів на створення умов для надання медичних послуг інфікованим хворим.

Керівник Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України Оксана Чайчук повідомила депутатів та представників громад, що область не повністю готова для прийняття евакуйованих із Китаю, проте наголосила, що необхідно все зробити, щоб підготуватися для надання таких медичних послуг.

Представник МОЗУ поінформував про те, що мета перебування його з колегами на Тернопіллі – визначення умов, які є в області для прийняття евакуйованих.

Про те, які перипетії відбувалися навколо прийняття рішень щодо прийняття евакуйованих розповів керівник санаторію «Медобори» Василь Мартинюк та зазначив, що без згоди громади очолюваний ним заклад не прийматиме евакуйованих з Китаю.
Загрузка...