Самооборона Тернопільщини бойкотує російські товари

gazpostach

Самооборона Тернопільщини бойкотує російські товари

images (10)Пікетами російських банків в Тернополі активісти Самооборони підхопили хвилю бойкоту російського бізнесу та зробили поштовх до більш рішучих акцій по всій Україні.

Завдання таких пікетів: по-перше, переконати громадян не користуватися послугами представників російського бізнесу, щоб не фінансувати вбивць наших військових; по-друге, добитися від державного керівництва санкцій проти російського бізнесу та зменшення російської частки у капіталі українських підприємств. Акції бойкоту на Тернопільщині продовжаться після закінчення оголошеного перемир’я, а їх форма залежатиме від дій російських окупантів.

«Ми дали людям і держкерівництву інформаційний посил про готовність громади до рішучих дій проти фінансування окупанта нашими ж грошима. Тепер черга за кожним громадянином – показати свою свідомість і не користуватись послугами російського бізнесу. Від державж ми чекаємо рішучих мір. Як ми можемо розраховувати на санкції Європи протии Росії, якщо всередині своєї країни нема жодних санкцій на загальнодержавному рівні», - зазначив комендант Тернопільської Самооборони Іван Ковалик.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)