Руслан Кулик: “У 2019 році кожна громада Тернопільщини має знайти партнера в країнах ЄС та інтенсивно працювати в цьому напрямку”

Руслан Кулик: “У 2019 році кожна громада Тернопільщини має знайти партнера в країнах ЄС та інтенсивно працювати в цьому напрямку”

8-9 квітня 2019 року у місті Кракові (Польща) відбувся 5-ий Європейський Конгрес місцевого самоврядування. Це платформа для зустрічей місцевих і регіональних лідерів з метою обміну думками щодо державного управління, громадських інституцій та бізнесу.

У 5-му Європейському Конгресі місцевого самоврядування взяли участь близько 3 тисяч учасників із 40-ка країн світу. Учасники дійства - регіональні лідери, представники органів місцевого самоврядування, урядовці, керівники підприємств, громадських організацій та журналісти з усієї Європи.

У роботі Конкресу також брали участь і представники Тернопільщини.

- Під час заходу екперти та політики наводять безліч позитивних і негативних історій про обєднання громад за кордоном. Враховувати ці приклади і досвід потрібно, але не підлаштовуватися, бо маємо свою ідентичність, - прокоментував політик, експерт із залучення міжнародних інвестицій Руслан Кулик.

На думку політика 2019 рік має бути переломним для України. І тому за цей рік кожна громада має знайти партнера в країнах ЄС та інтенсивно працювати в цьому напрямку: розвивати туризм, втілювати спільні проекти, сприяти бізнесу тощо. Це вектор розвитку України.

Конгрес є хорошою можливістю для польських та українських і місцевих органів влади обговорити шляхи підвищення ефективності роботи за допомогою міжнародної співпраці та фондів Європейського Союзу, - підсумовує Руслан Кулик.

null

 

null

null

null
null

 

null

Тарас Савчук,
фото автора
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)