Розповіли про обставини авіакатастрофи Ан-26 під Харковом

gazpostach

Розповіли про обставини авіакатастрофи Ан-26 під Харковом

Віце-прем’єр-міністр, голова державної комісії зі з'ясування причин та обставин катастрофи Ан-26 у Харківській області Олег Уруський заявляє, що стає зрозумілим, що на технічні несправності літака наклався людський фактор в різних його проявах.

Про це він написав у Facebook.

За словами Уруського, слідство розглядає декілька різних версій авіакатастрофи.

«Тим не менш, стає зрозумілим, що на технічні несправності, які мали місце, наклався людський фактор в різних його проявах», - наголосив він.

Віце-прем’єр також повідомив, що у військовій частині в Чугуєві заслухав доповіді військових і слідчих Державного бюро розслідувань щодо ходу розслідування авіакатастрофи Ан-26Ш.

Наразі проведено низку заходів, серед яких: призначення судово-медичних експертиз, виїмка документів з організації та проведення польотів, допит понад 40 осіб свідків катастрофи.

На окремому майданчику на території військової частини А4104 вже відбувається збирання фюзеляжу літака, уламки якого були перевезені туди з місця катастрофи.

Крім того, Уруський відвідав Харківський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, фахівці якого проводять експертизу ДНК загиблих під час трагедії.

Він переконався, що центр володіє найсучаснішим обладнанням для належного та якісного проведення необхідних досліджень. «На цей час у центрі вже здійснено забір зразків ДНК у членів сімей загиблих. Результати аналізів мають бути не менше ніж за два тижні», - заявив віце-прем’єр.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)