Російський вплив на курс України обмежується пропагандою та брязканням зброєю поблизу українських кордонів

gazpostach

Російський вплив на курс України обмежується пропагандою та брязканням зброєю поблизу українських кордонів

Події останніх місяців показують, що жодні дії російської влади вже не можуть змінити настроїв українців щодо підтримки європейської інтеграції.

Не важливо, добудовує Росія Північний потік-2, чи проводить грандіозні військові навчання на самому українському кордоні; публікує Путін статтю про «один народ» чи з новою силою натравлює штатних пропагандистів на Україну – ставлення українців до перспектив дружби з Росією лише погіршується.

Те саме робиться з іміджем російського президента. Та що там сказати, тільки посмів «міцний господарник в кредит» Лукашенко заявити про намір навести порядок в Україні, в’їхавши на тракторі, одразу в очах українців його рейтинг впав ледь не до рівня Путіна.

Тим часом, головними викликами, які в майбутньому стоятимуть перед українцями, громадяни країни вважають корупцію і війну з Росією. Про це свідчать опубліковані 29 вересня результати опитування, проведеного Українським інститутом майбутнього.

З цього випливає, що більшість українців остаточно визначилась і бачить в Росії ворога, але аж ніяк не доброго сусіда чи тим більше брата. Головне, що росіяни ніколи, принаймні доки Путін при владі, не визнають, що Україна — просто нормальна країна з нормальною демократичною системою влади, яка сама визначає своє майбутнє та обирає собі союзників.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)