Російський поет написав вірша про Степана Бандеру

gazpostach

Російський поет написав вірша про Степана Бандеру

byvshev_05366.com.uaВ Орловській області (Російська Федерація) живе поет Олександр Бившев, якого за проукраїнські тексти охрестили «зрадником Батьківщини». Його обурюють дії російської влади, що вчиняє акти агресії проти України. Відтак, висловити свою  підтримку українському народу він вирішив, написавши кілька віршів.

«Я досі не вірю в те, що таке відбувається в ХХ столітті. Я написав декілька віршів в підтримку українську народові, висловивши захоплення тими людьми, які вийшли на Майдан. Після чого почав отримувати велику кількість листів від обурених «патріотів» Росії з погрозами: «Падлюку таку бандерівську – розстріляти!»

Вже у березні 2014 у місцевій газеті «Зоря» вийшла стаття із заголовком «Таким патриотам места в России нет».

Олександр Бившев зацитував уривок згаданої статті: «В неспокойное время, когда внешние враги оскалили свои зубы и затаились в смертоносном прыжке, находятся люди которые подрывают Россию изнутри, действуя как пятая колонна».

У місцевій прокуратурі не забарилися із відкриттям кримінального провадження через вірш поета «Українським патріотам». Ба більше. Через деякий час справу передали у Центр по протидії екстремізму УМВС в Орловській області.

За кілька годин до ефіру на Олександра Бившева скоїли напад обурені росіяни. Зловмисники допитувались у поета, чому він так за Україну?

До слова, близько 80% росіян підтримують воєнні дії Росії на Сході України.

«Якби ви бачили, що показують наші регіональні канали! Двадцять чотири години на добу чути: бандерівці, нацисти, фашисти. Це дуже впливає на свідомість росіян. Однак, з іншого боку, мені здається, люди вірять в те, у що хочуть вірити. Коли Росія захопила Крим, у неї прокинувся імперський апетит. Прикро, що більша частина нашої творчої інтелігенції хоче, щоб Володимир Путін діяв «по-сталінськи», – резюмує Бившев.

Російський захисник України розповів також про антивоєнний мітинг в Москві, який зібрав близько 50 тис. чоловік. Прикметно, що на ньому був присутній і лідер гурту «Машина часу» Андрій Макаревич. Вже невдовзі у місцевій газеті мітинг охрестили як «марш зрадників».

Один з російських політиків Володимир Жириновський в Державній думі відкрито заявив: «Україна – мертва».

«Російський народ – народ  імперський. Тут влада відіграє вагому роль. У кожного росіянина закарбовано: «Виступати проти влади – не можна». Сталінізм так просто не минувся. На жаль, російський народ так і не дослуховується до Антона Чехова. Який закликав «видавлювати із себе рабів», – каже поет.

«Я б порадив людям, які дуже хочуть жити в Росії, спочатку 10 разів подумати. Росія рухається в сторону 1937 року. Потрібні для цього атрибути вже є. Дух Сталіна витає над нашим народом», – підсумовував Олександр Бившев.

А днями на редакційну електрону скриньну прийшов лист від пана Олександра. Ось що він пише - "Доброго дня! Нещодавно я написав вірш про одну з ключових постатей в історії України 20 століття і хочу запропонувати його вашій увазі. Тримайтеся! Бажаю удачі вам всім, твердості духу, успіхів у проведенні АТО і настання довгоочікуваного миру в Новому 2015 році! Слава Україні!

 З повагою, Олександр БИВШЕВ, Орловська область, селище  Кроми, поет, проходить по 2 кримінальних справах за вірші на підтримку територіальної цілісності і суверенітету України."

 

СТЕПАН БАНДЕРА.
Он родился как раз в Новий рiк.
Мрак пугала свеча, догорая.
Малыша ночью зимнею крик
Вещим стал для бесправного края.

На столе крест и Ветхий Завет.
Снежной ризою Мать Украина
Появленье встречала на свет
Своего долгожданного сына.

С детства жадно впитал он любовь
К измождённому панством народу.
Быстро понял бунтарь - только кровь
"Скине гніт і поверне свободу."

Дел росли уголовных тома.
Не искал он себе лёгкой доли.
А глухая сырая тюрьма
Укрепляла его силу воли.

Эту чашу испил до конца
Он под лязг кандалов и проклятья...
Расстреляли чекисты отца,
И в Освенциме сгинули братья.

Ни фашистский Берлин, ни Москва
Не смогли пошатнуть его веру.
И пока "незалежна" жива,
Будут помнить Степана Бандеру.

Слёзы - прочь! Ни к чему скорби всхлип,
Хоть жмёт сердце от тяжкой "години".
Нет, не умер Герой, не погиб. -
Он вошёл в дух и плоть Украины.

Проводник и поныне в строю,
Служит истово "рідній" и Богу.
Отдав жизнь за Отчизну свою,
Вiн навiки сдобув перемогу.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)