Російські ЗМІ вималювали історію “Крим – не наш” (відео)

gazpostach

Російські ЗМІ вималювали історію “Крим – не наш” (відео)

orig_146547520825241Пропагандистський телеканал “Russia Today” запустив у Мережі відеоролик, де малює жахливі сценарії розвитку подій на Кримському півострові, якщо б його не анексувала Росія.

Журналісти начебто спрогнозували, що б відбувалося у Криму, якщо б у 2014 році Україна ввели війська на півострів. Російська пропаганда малює кровожерливі зіткнення між учасниками антимайдану та прихильниками Києва. У ході цих сутичок мали б загинути 40 проросійських активістів під час пожежі в Будинку профспілок у Сімферополі. Ще цікавіше виглядають фантазії “Russia Today” про ешелони націоналістів, яких звозять потягами в Крим.

Крім того, у червні 2015 року Грузія разом із Україною мали б розпочати війну проти Абхазії і Південної Осетії. Того ж року кримчан змушували б воювати проти РФ, а тих, що не погоджувались на це, гноїли б у тюрмах як дезертирів. І саме так, на думку російського каналу, з'явилися кримські ополченці, які б вступили в бій проти України.

Фінальні кадри ролика ознаменувалися фразою: “Червень 2016. Ми раді розповідати інші новини!” і кадрами із щасливим обличчями кримчан, що відзначають день Росії. Та щось забули у RT показати обшуки та цькування кримських татар, пусті пляжі півострова і сфабриковані процеси стосовно інакодумців у Криму.

 




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)