Російська "інтелігенція" -за війну! Ці імена треба запам'яти

gazpostach

Російська "інтелігенція" -за війну! Ці імена треба запам'яти

 Російські діячі культури і мистецтва показали своє справжнє обличчя – масово підписуються під листом на підтримку Путіна стосовно України і Криму. Серед підписантів є відомі вихідці з Укра

газманов«У дні, коли вирішується доля Криму і наших співвітчизників, діячі культури Росії не можуть бути байдужими спостерігачами із холодним серцем, – йдеться у зверненні. — Наша спільна історія і спільні корені, наша культура і її духовні витоки, наші фундаментальні цінності і мова об’єднали нас назавжди. Ми хочемо, щоб спільність наших народів і наших культур мала міцне майбутнє. Ось чому ми твердо заявляємо про підтримку позиції президента Російської Федерації щодо України і Криму».  

 Серед півтори сотні представників так званої «інтелігенції», які підписалися під зверненням, — народні артисти СРСР Олег Табаков, Василь Лановий, Олексій Баталов, Володимир Співаков, Юрій Башмет (родом зі Львова), народні артисти Росії Михайло Боярський, Сергій Безруков, Геннадій Хазанов, Олег Газманов, Микола Расторгуєв, Михайло Пореченков, Лев Лещенко, Надія Бабкіна, режисер Федір Бондарчук.

У середу, 12 березня, до підписантів приєдналися Валерія та Йосиф Пригожин, а також «Бурановские бабушки».

У зв’язку з підтримкою Сергія Безрукова дій Путіна палата культури Грузії уже скасувала його гастролі у Тбілісі, заплановані на травень.

Українське інтернет-суспільство обурене вчинком відомих росіян і закликає зробити їх персонами нон-грата в Україні.




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)