Роми зайшли у двір пенсіонерки, після чого в неї зникли вся заощаджена валюта

gazpostach

Роми зайшли у двір пенсіонерки, після чого в неї зникли вся заощаджена валюта

Групу жінок, які пограбували пенсіонерку, розшукує поліція.

4-ро невідомих жінок ошукали пенсіонерку із села Мишковичі Тернопільського району. Особи ромської національності з дитиною зайшли на подвір’я старенької і попросили погодувати немовля, розповідають в обласному управлінні Нацполіції.
Пенсіонерка не змогли відмовити гостям. Далі пригадує, непрохані гості почали пропонувати якийсь крам: носили з машини ковдри, покривала, розкладали в будинку, але коли бабуся відмовилася будь що купувати - подалися геть.
Через декілька годин, коли повернулася додому донька і старенька розповіла їй про візитерів, молода жінка кинулася до сховку з грошима, а там - порожньо. З помешкання зникло понад двадцять тисяч гривень, майже вісімсот євро та триста американських доларів.
Поліцейські  вживають оперативних заходів, аби встановити та затримати крадійок. Відомо, що останні пересувалися на автомобілі марки «Опель» темно-зеленого кольору на іноземній реєстрації. Одна з жінок було приблизно 50-річного віку, троє інших молодші: від 25-ти до 30-ти років. З ними було маля віком до року.
Поліцейські також застерігають краян не довіряти незнайомцям і не пускати їх до власних помешкань. Якщо ж незнайомці наполегливо намагаються потрапити до вашої оселі, негайно телефонуйте на лінію 102.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)