Роботу тернопільського художника експонують на столичній виставці

gazpostach

Роботу тернопільського художника експонують на столичній виставці

Роботу Тернопільського митця представили на Всеукраїнському виставковому проєкті “У пошуках ідентичності”. Вона експонуватиметься до 14 листопада в Національному музеї Тараса Шевченка.
Виставка має на меті актуалізацію проблеми української національної ідентичності в сучасній візуальній культурі. В єдиному просторі експонують близько сотні творів мистецтва найвідоміших сучасних митців з материкової України та діаспори. На виставці також буде представлена робота тернопільського митця Дмитра Стецька.
“Сучасне мистецтво стало візуально непізнаваним. Тотальний наступ глобалізаційних процесів, їхнє безцеремонне втручання в культуру і мистецтво різних країн руйнує тканину мистецької творчості, позбавляючи її національної ідентичності. І українська культура – не вийняток. Тому прагнемо об’єднати активних українських митців з материкової України та діаспори, що розвивають українську художню традицію, не прив’язуючись при цьому тематично до національної історії, етнографії чи побуту”, — зазначила авторка та кураторка проєкту – Галина Новожененець.
Довідково. Проєкт “У пошуках ідентичності” започаткований ще у 2016 році задля загострення уваги суспільства на процесах національної самоідентифікації. Відтоді в його рамках відбулися три виставки. Експозиція в просторах Національного музею Тараса Шевченка стане IV підсумковим етапом проєкту.
Джерело: TV-4Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)