Результати проекту “Майстерня сучасних технологій”

Результати проекту “Майстерня сучасних технологій”

В рамках Європейського Тижня Коду в м. Тернопіль відбулась дводенна подія (12-13 жовтня) “Майстерня сучасних технологій”. Подію реалізовано благодійним фондом MagneticOne.Org спільно з KidIT Тернопіль та за підтримки ініціативи MeetandCode.

В перший день тернополяни мали змогу відвідати семінар-тренінг “Користуйся Інтернетом безпечно”, де діти і батьки дізнались більше про можливості Інтернету та про ризики, з якими стикаються кожного дня.

Другий день супроводжувався п’ятьма безкоштовними майстер-класами з візуального програмування для дітей віком 5-11 років. Діти познайомились з новою платформою візуального програмування “Tynker” , та створили власні анімовані історії.

За допомогою середовища Scratch діти програмували свою першу власну гру та реалізовували проекти у Minecraft.

Найочікуванішим майстер-класом був “Квест із роботом Dash”, на якому діти не тільки виконували завдання з квесту, а й програмували справжнього робота!

Загалом, в події взяло участь 57 дітей, які змогли краще пізнати світ сучасних технологій.

Програмування сьогодні – це не просто модний тренд чи популярний напрям освіти. Програмування у 21 сторіччі стає однією з базових навичок, як от вміти читати чи писати. Крім того, нашою важливою місією є виховання в дітей розуміння того, що технології – це інструмент, за допомогою якого можна виразити власні думки та ідеї.

БФ MagneticOne.Org висловлює щиру подяку ініціативі MeetandCode за фінансову підтримку проекту!

Ініціатива MeetandCode проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні MeetandCode реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій. Заходи у рамках ініціативи призначені для того, щоб продемонструвати дітям і молоді, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї. Завдяки Meet and Code вони мають змогу дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя. Через дослідження широкого спектру технологій, цифрових тем і програмування вони зможуть розвинути навички, необхідні в сучасному світі.
Загрузка...