Тернополянин показав, як можна реставрувати літак на “Східному” (Фото)

gazpostach

Тернополянин показав, як можна реставрувати літак на “Східному” (Фото)

Оновити та модернізувати літак на "Східному" пропонує тернополянин Юрій Яготин. Чоловік запропонував чудову ідею, якою поділився у мережі facebook.

06

— Абстрагуючись від військового присмаку памятника, існує ідея його реставрації в якості мистецького об'єкту. Літак - звичний елемент на мапі нашого міста. Біля нього призначають зустрічі, його іменем в народі називають зупинку, та і загалом, Літак є одним з елементів ідентичності міста, його візитною карткою, символом Східного масиву.


У Тернополі будуть нові вулиці


Задля очищення від залишків військової/радянської атрибутики пропонується відполірувати літак до дзеркального стану, тим самим позбавивши його корпус від червоних зірок, а також з-під крил відпиляти баки, котрі нагадуть бомби. В число реставраційних робіт входить і заміна декоративного шкла на стику літака й постаменту, та відновлення самого постаменту за допомогою алюмінієвого профілю, - пише тернополянин.

Також, як зазначив Юрій, вартість подібних робіт однозначно буде нижчою від робіт зі встановлення нового, іншого пам'ятника. Зекономлені кошти пропонується віддати на благоустрій міста.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)