У Тернополі приступили до ремонту скверу, поблизу площі Героїв Євромайдану (Фото)

gazpostach

У Тернополі приступили до ремонту скверу, поблизу площі Героїв Євромайдану (Фото)

Роботи на цьому об’єкті будуть розділені на дві черги: цього року планується насамперед відремонтувати покриття відпочинкової зони та оновити вуличне освітлення. Вже у 2018 році буде проведено влаштування схеми організації дорожнього руху біля скверу, озеленення, встановлення велопарковок.

Наразі на цьому об’єкті вже проведені підготовчі роботи, зокрема, підведені кабелі для подальшого облаштування зовнішнього освітлення, після чого розпочалися роботи з влаштування бордюрів тощо.

Скоро розпочнеться роботи із облаштування доріжок фігурними елементами мощення. За словами фахівця, роботи першої черги повинні завершитися до кінця осені.

- Минулого тижня, у відповідності до проектно-кошторисної документації, було здійснено роботи із видалення та обрізки старих дерев. На місці виконавці робіт разом із мешканцями прилеглих будинків погоджували, які дерева зрізати. На їх місці будуть висаджені катальпи, червонолисті клени, - зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)