Ремонт доріг Тернопільщини транслюватимуть он-лайн

gazpostach

Ремонт доріг Тернопільщини транслюватимуть он-лайн

IMG_20140814_041223Таку ініціативу спільно розробили Служба автомобільних доріг Тернопільської області та "Автомайдан Тернопіль".

Наразі цей проект проходить стадію тестування. Тобто всі роботи, які будуть проводити підрядник будуть відображатися в он-лайн режимі, - зазначив на прес-конференції заступник керівника ГО “Автомайдан Тернопіль” Роман Саган.

"Ми закупили стаціонарні автоматизовані відеокамери, які напряму будуть давати сигнал на наш веб-сайт через інтернет-модем. Плануємо, що з наступного тижня на офіційному сайті Служби автомобільних доріг Тернопільської області на карті доріг області буде відмічено ділянки, де проводиться ремонт. Будь-який відвідувач нашого офіційного сайту зможе зайти і в онлайн-режимі прослідкувати, як проводиться ремонт автомобільних доріг”, – зауважив  начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Вартість однієї відеокамери становить 7 тисяч гривень.  За словами доповідачів, недофінансування та складна ситуація в країні, дещо тормозять ремонтні роботи. Однак,якщо в цьому плані  порівнювати Тернопільську область з іншими областями, то, на щастя, задніх ми не пасемо.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)