Рейдер на Тернопільщині заробив собі на кримінал

Рейдер на Тернопільщині заробив собі на кримінал

Суд скасував постанову поліції, якою закрили кримінальне провадження проти фермера з Козівського району.

Козівський районний суд скасував постанову поліції. Цією постановою було закрите кримінальне провадження проти фермера з Тернопільщини Степана Сказка.

Степан Сказко, будучи керівником структурного підрозділу ПАП «Агропродсервіс», «переписав» на своє власне фермерське господарство майже 200 га людських паїв.

«Постанову від 15 березня 2019 року заступника начальника відділення поліції – начальника слідчого відділення Козівського ВП Бережанського ВП ГУ НП в Тернопільській області про закриття кримінального провадження від 1 червня 2018 року – скасувати», - пише в Ухвалі Козівського районного суду від 4 квітня 2019 р.

23 березня 2019 року в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за фактом самоуправства. Обставини цього провадження та дати його відкриття збігаються з тими подіями, які мали місце на полях поблизу села Теофіпілка, коли невідомі особи обробляли землю, що їм не належить, і внаслідок яких постраждав інспектор служби безпеки ПАП «Агропродсервіс».

«Шановна спільнота ВАР, нещодавно ми повідомляли щодо рейдерського захоплення земель підприємства учасника ВАР – «Агропродсервіс» (Тернопільська область). Юридична оцінка ситуації підтверджує факт незаконного заволодіння земельними ділянками підприємства «Агропродсервіс», – озвучила позицію з цього приводу й авторитетна профільна громадська організація «Всеукраїнська аграрна рада».

За даними керівництва компанії, боротьбу проти рейдерства вони ведуть лише в юридичній площині.

«Напевне, відчуваючи незворотність покарання за вчинений злочин, колишній наш працівник та власник фермерського господарства Степан Сказко, ще восени минулого року «переписав» своє підприємство на родичку – Ольгу Степанівну Сказко», - пояснює факт впевненості в законності своїх дій генеральний директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

Андрій Баран переконаний, що фермер не тільки вчинив рейдерське захоплення землі, яка йому не належить, але і вводить в оману пайовиків, роблячи їх заручниками та прикриваючись ними. А насправді більшість людей, які намагаються бути стороною конфлікту, є родичами самого фермера.

Екс-керівник ТОВ «Теофіпілка» (структурний підрозділ ПАП «Агропродсервіс») Степан Сказко, маючи на руках печатку товариства, відмовився від паїв та уклав угоди з тими самими пайовиками на своє фермерське господарство. Міністерство юстиції скасувало його незаконний правочин і суд в двох інстанціях підтвердив незаконність дій пана Сказка.

На сьогодні конфлікт ще не завершився.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)