Радник міністра МВС Михайло Апостол пояснив, як людям святити паску і не мати проблем із поліцією

gazpostach

Радник міністра МВС Михайло Апостол пояснив, як людям святити паску і не мати проблем із поліцією

Фото - з мережі Інтернет

У храмах можуть бути присутні лише ті, хто забезпечують службу – максимум 10 людей. Прихожани зможуть відвідати храм після служби – максимум по дві людини.

Такі обмежувальні заходи запровадили з метою недопущення провокацій та масового скупчення людей біля храмів під час Пасхальних служб. Про це повідомив у соцмережі Фейсбук радник голови МВС Арсена Авакова Михайло Апостол.

—  МВС вживає безпрецедентні заходи для захисту здоров’я наших громадян.Поліція в постійному контакті із священними різних конфесій і досягли домовленостей, як проводити Пасхальні служби під час карантину. Під час богослужінь в церкві можуть бути присутні максимум 10 людей, і це не прихожани. Це лише ті люди, які забезпечують службу і допомогають її проводити, а також ті, хто забезпечує трансляцію онлайн. І звичайно, всі вони мають бути в масках. Сама паства зможе заходити в храм після служби, якщо це малий приход – по одній людині, якщо великий – по дві людини», — прокоментував Михайло Апостол.

Варто додати, що поліція, в разі виявлення скупчення людей біля храмів, буде діяти в декілька етапів.

Перший етап – це роз’яснення серед громадян.

У разі повторних порушень поліцейські будуть складати протоколи. Ми не дамо провокаторам організовувати масові заходи біля приходів.

Здоров‘я людей – найбільша цінність нашої держави.

Поліція не допустить провокацій та масового скупчення людей біля храмів під час Пасхальних службВ самих храмах можуть...

Gepostet von Михайло Апостол am Donnerstag, 16. April 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)