Рада Безпеки ООН знову відхилила російську резолюцію щодо України

gazpostach

Рада Безпеки ООН знову відхилила російську резолюцію щодо України

рада оонСпроба Москви презентувати у Раді Безпеки ООН другий, оновлений проект резолюції щодо України не отримала підтримки з боку членів Радбезу. Більше того, цей документ під час консультацій зустрів справедливу критику з боку делегації Литви.

Так прокоментував результати закритого засідання РБ ООН спікер Постійного представництва України при ООН Єгор Пивоваров, повідомляє Укрінформ.

"Учора відбулася друга спроба Росії презентувати проект оновленої резолюції щодо гуманітарної ситуації в Україні. Вкотре вона не знайшла позитивного відгуку в інших членів Ради безпеки ООН", - зазначив український дипломат.

Він поінформував, що за ініціативою російської сторони на консультацію була запрошена для короткої доповіді заступник Генсекретаря ООН з гуманітарних питань Валері Амос. Однак, за словами українського представника, "проект резолюції РФ був заблокований литовською делегацією, яка зі свого боку розкритикувала документ".

Пивоваров зазначив, що Україна, за процедурою, не брала участь у засіданні Радбезу.

"Втім українська сторона вкотре підкреслює, що повторна спроба РФ ухвалити цю резолюцію аморальна, враховуючи, що Росія розглядається нами як країна-агресор. Тому всі її спроби створити враження, що вона нібито може одноосібно приймати рішення щодо конфлікту на сході України і бути "антикризовим менеджером", ми вважаємо абсолютно неприйнятними, що підтверджується позиціями членів РБ ООН", - підкреслив український дипломат.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)