Тернопільських пивоварів відзначили як сумлінних платників податків

Тернопільських пивоварів відзначили як сумлінних платників податків

Тернопільське відділення ВГО «Асоціація платників податків України» за вагомий внесок у розвиток підприємництва національної економіки нагородило Почесною грамотою сумлінного платника податків – ТзОВ «Пивоварня Опілля».

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Відзнаку вручив голова ради тернопільського відділення організації Ігор Дутка на заході, присвяченому Дню підприємця.

– Дякуємо підприємцям, які, працюючи у сферах господарювання, розширюють виробництво, створюють нові робочі місця, наповнюють бюджети та беруть активну участь у зовнішньоекономічній діяльності, - наголосив Ігор Дутка.

Вітали присутніх на заході голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик, в.о. начальника Тернопільської митниці Андрій Саварин.

У своєму виступі директор з маркетингу «Опілля» Володимир Гомівка наголосив на важливості для економіки Тернопільщини розвитку фінансової та виробничої активності місцевого бізнесу.

– «Опілля» активно розвивається. Наш продукт якісний і знаходить попит по всій території України. Відповідно є потреба у розширенні виробництва. Ми сподіваємося у ближчому майбутньому суттєво збільшити наше виробництво через відкриття нових потужностей. Це означає також збільшення кількості робочих місць, збільшення відрахувань до місцевого та державного бюджетів, а отже - і більше можливостей та користі для Тернополя і Тернопільщини загалом. На наше переконання, сильний український підприємець - основа сильної української держави. Тож ми працюємо, щоб бути кращими для споживачів, нашого рідного краю і України загалом», - зауважив Володимир Гомівка.

Уже кілька років поспіль Тернопільська пивоварня «Опілля» належить до найбільших платників податків на Тернопільщині і є найбільшим з них в обласному центрі. У середньому підприємство щорічно до зведеного бюджету сплачує більше 80 млн грн. Цю cуму приблизно можна порівняти, наприклад, з тим скільки з бюджету Тернополя витрачає протягом року на фінансування підтримки культури і мистецтва або на молодіжну політику.

Як повідомлялося раніше, за підсумками семи місяців поточного 2018 року підприємство сплатило до зведеного бюджету понад 70 млн грн податків.

 

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)