П’янки, дебоші та купи сміття: у тернополян відібрали приміщення, яке належало їм роками (фото, відео)

gazpostach

П’янки, дебоші та купи сміття: у тернополян відібрали приміщення, яке належало їм роками (фото, відео)

До лідера обласної «Хвилі» за допомогою звернулися жителі будинку на бульварі Данила Галицького, 18. У людей відібрали приміщення, за яке вони заплатили.

Сьогодні у будівлі оселилися недобросовісні сусіди. Вони влаштовують нічні святкування та засмічують прибудинкову територію.

– Вже понад два тижні ми проводимо колективні зустрічі із тернополянами у різних мікрорайонах міста. Люди звертаються із різними побутовими проблемами: тече дах, мокро в підвалах, сирість, тріскають стіни. А в будинку на бульварі Данила Галицького, 12 ситуація ще гірша. У мешканців відібрали приміщення, за яке вони заплатили і користувалися ним багато років. У нічний час тут відбуваються гучні святкування, п’янки, дебоші. Люди, які там господарюють, засмічують територію сміттям, пляшками та недопалками сигарет,  розповідає голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексій Станько.

Попри це, люди не полишають надій повернути приміщення.

– Коли будували будинок, того клубу не планували, але пішов пересип. Тоді вирішили зробити тут «красний уголок». Нас, кооперативщиків, всіх викликали і сказали доплатити гроші. Я з 4-кімнатної квартири доплачувала 200 рублів. Так воно й було наше. Ми тут хрестини святкували, хто що зі свого дому приносив. А потім сталося так – я не знаю, забрав хтось,  пояснює жителька будинку Віра Мирославівна.

Звернення тернополян міська рада ігнорує.

– Ані міський голова, ані чиновники мерії ніяк не реагують на звернення громадян. Навіть представники обслуговуючої організації не спромоглися допомогти людям. Впевнений, що спільними зусиллями нам таки вдасться перемогти це свавілля, – наголосив Олексій Станько.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)