Прикордонники запрошують до себе на роботу

Прикордонники запрошують до себе на роботу

Держприкордонна служба і Нацгвардія запрошують на роботу.

Щоб залучити безробітних на службу до Державної прикордонної служби України та Національної гвардії, у Тернопільському центрі зайнятості провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Представник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Андрій Лущик ознайомив присутніх з актуальними вакансіями, основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби, оплатою праці. Прикордонник бесідував з відвідувачами, давав відповіді на їхні запитання і залишив інформаційні матеріали. Зацікавлені особи після закінчення заходу спілкувались з паном Андрієм індивідуально.

А представник Західного відділення комплектування Національної Гвардії України Лариса Ничипорук зауважила: «Сьогодні є потреба в кадрах, умови проходження служби в Національній гвардії України, яка також є альтернативою строкової військової служби та надає можливість отримати вищу освіту за фахом».

Пані Лариса розповіла про переваги військової служби за контрактом у Збройних силах України, гарантоване грошове забезпечення та його підвищення в ході просування по службі, речове забезпечення, соціальні гарантії військовослужбовцям тощо.
Загрузка...