Стало відомо, чому до тернопільських школярів приходили поліцейські (Фото)

Стало відомо, чому до тернопільських школярів приходили поліцейські (Фото)

У Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича працівники поліції зустрілися з учнями 4-6 класів.

Правоохоронці розповіли малечі, що необхідно робити, а що заборонено після уроків та під час канікул. Особливу увагу приділили іграм в соціальних мережах, які можуть стати фатальними для малолітніх та підлітків.

Учням ще раз нагадали, що робити у разі виявлення небезпечних знахідок, куди телефонувати, якщо запідозрили щось не ладне. Не забули поспілкуватися і про правила дорожнього руху. Правоохоронці розповіли, що найбільше дорожньо – транспортних пригод трапляється саме через неуважність пішоходів.

Працівники поліції розповіли дітям і про шахраїв та методи їхньої роботи: злочинці під приводом подзвонити, забирають мобільні телефони та не повертають. Найбільше слухачам сподобалось спостерігати за чотирилапим другом поліцейських Річі.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Надія Кульчицька, наголосила, що такі зустрічі надзвичайно дієві та позитивно впливають на світогляд та ставлення дітей до навколишнього світу.


Тернополянам пропонують скласти зброю та добровільно здатися (Відео)


Провели правоохоронці з учнями квест гру на тему правила поводження в громадських місцях. Захід пройшов у формі діалогу, поліцейські відповідали на запитання учнів. На згадку правоохоронці роздати дітям пам’ятні буклети.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)