Проїзд в транспорті Тернополя може повернутись до 4-5 грн: юрист Ростислав Небельський домігся цього через суд (Відео)

Проїзд в транспорті Тернополя може повернутись до 4-5 грн: юрист Ростислав Небельський домігся цього через суд (Відео)

Молодий тернопільський юрист через суд довів, що тарифи на проїзд в Тернополі - невиправдані.

Апеляційний суд задовольнив скаргу юриста з Тернополя Ростислава Небельського щодо незаконного підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті обласного центру.

Подав у суд на рішення міськради молодий тернопільський юрист ще в листопаді минулого року. Цим Ростислав мав на меті повернути тарифи на проїзд в нашому місті, які діяли до листопада 2018 року. Засідання суду переносили, проте врешті феміда не задовольнила позов пана Ростислава.

Та юрист на цьому не здався, а подав апеляцію і 16 квітня виграв справу. Відтак апеляційним судом доведено, що підвищені з осені 2018 року ціни за проїзд в громадському транспорті Тернополя - незаконні.

Рішення вступає в силу після його оголошення. Далі має початися громадське обговорення. А рішення суду автоматично скасовує підняті тарифи і вводить в дію попередні, які були до підвищення, пояснив Ростислав Небельський.

1 листопада 2018 року я дав публічну обіцянку тернопополянам через суд скасувати незаконні тарифи на проїзд у громадському транспорті; сьогодні я виконав свій обов‘язок і присвячую цю нелегку перемогу тим, хто щодень бореться за місто і країну без корупції, за верховенство права, хто доводить, що правосуддя є, хто думає.) audentes fortuna iuvat

Gepostet von Rostyslav Nebelskyi am Dienstag, 16. April 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)