Проти ям – з рулеткою: через аварійність дороги тернополяни викликали поліцейських

gazpostach

Проти ям – з рулеткою: через аварійність дороги тернополяни викликали поліцейських

Голова обласного осередку партії «Хвиля» Олексій Станько разом із тернополянами викликали у двір на Слівенській, 7 патрульну поліцію через аварійність дороги.

Олексій Станько зазначає, що складання протоколу патрульними з приводу неналежного стану дорожнього покриття допоможе «активізувати» чиновників для вирішення цієї проблеми.

–  Приписи на усунення недоліків дорожнього покриття мають зобов’язати балансоутримувача та підрядну організацію привести дорогу у належний стан. На жаль, сьогодні ми бачимо тотальну недбалість з їхнього боку. Такі ситуації у Тернополі – непоодинокі. Якщо дороги на центральних вулицях відновлюють регулярно, то шляхи, що ведуть вглиб міста, – суцільні вибоїни. Такий «показовий» ремонт є зовсім необґрунтованим,  пояснює Олексій Станько.

Як розповідають люди, востаннє прибудинкову територію ремонтували ще у 1997 році. З того часу дорожнє покриття стало небезпечним, однак на скарги тернополян міська влада не реагує.

– Від 2016 року наш будинок та дорога біля нього потребують ремонту. З того часу ми написали десятки звернень. Пообіцяли відремонтувати, коли знайдуться кошти, а їх все немає. Могли хоча б ямковий ремонт зробити, аби стало безпечніше. Поруч ще й розпочали облаштування шкільного стадіону. Всі вантажівки з будматеріалами проїжджають через наш двір й «добивають» дорогу, розповідає місцева мешканка Валентина.

Правоохоронці, які прибули на Слівенську, 7, обстежили дорожнє покриття та зробили заміри ям. Місцеві мешканці сподіваються, що про їхній двір влада таки згадає.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)