Просять допомогти чоловіку з Тернопільщини, який у Росії впав у криницю з кислотою (фото 18+)

Просять допомогти чоловіку з Тернопільщини, який у Росії впав у криницю з кислотою (фото 18+)

У мешканця с. Возилів, Бучацького на Тернопільщині Олега Войтовича 70% хімічних опіків тіла. Чоловік потребує фінансової допомоги.

Досить довгий час Олег працював в Росії ( м. Талдомськ, Московська обл.) із токсичними відходами на підприємстві, де відчищали кораблі від нафти. Через порушення санітарних норм і техніки безпеки працівників гарячий колодязь з соляною кислотою, в якому здійснювалась чистка, був відкритий. 27 серпня під час роботи Олег послизнувся і впав у цю кислоту, повідомила у соцмережі Фейсбук знайома потерпілого Олександра Васильченко.

В місцевій лікарні м. Талдомськ потерпілому не надали належної допомоги. Тільки загальне лікування, без спеціального. На даний момент він при свідомості, але вже почався сепсис І стадії. Температура 39,0 і вище. Єдиний шанс врятувати Олега - доставити у Львів у міжлікарняне відділення при 8й лікарні «Центр термічної травми і пластичної хірургії» до професора Савчина Василя Степановича.

Бригада лікарів на швидкій виїхала сьогодні вночі о 00:30 - його забиратимуть в Україну. Це єдиний варіант врятувати його життя. На даний момент початкова вартість самого тільки траспортування становить більше 60 000 грн. У скільки обійдеться подальше лікування, буде відомо, коли пацієнт буде у Львові.

Рідні просять всіх небайдужих допомогти фінансово. Ситуація термінова і дуже критична. Будь-яка сума (30-50-100 грн) зараз є необхідною, бо родину чекає ще дуже довгий курс лікування і реабілітації. Для когось це зайва кава чи пачка сигарет. Для іншого ж шанс жити. Окреме прохання молитись за здоров‘я Олега, аби його щасливо довезли в Україну.

Ось реквізити для допомоги та номер телефону його сестри, яка зараз з потерпілим поряд:

Войтович Оксана Борисівна (0971624758)

Карта ПриватБанку

4149 4991 1610 3498

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)