Тернопільський нардеп свободівець Михайло Головко “засвітився” в ефірі проросійського телеканалу “NewsOne”

Тернопільський нардеп свободівець Михайло Головко “засвітився” в ефірі проросійського телеканалу “NewsOne”

Тернопільський нардеп свободівець Михайло Головко “засвітився” в ефірі проросійського телеканалу “NewsOne”, який нажелить члену команди Януковича, реваншисту Портнову.

Роль російських ЗМІ в Україні успішно виконують ЗМІ, які помилково називають українськими. Найбільш помітні – «Інтер» (Фірташ, Льовочкін), «112» (Медведчук), «NewsOne» (Портнов) тощо. Політики та експерти, які називають себе проукраїнськими, активно ходять на їхні ефіри, дають коментарі, виправдовуючи це піклуванням про аудиторію. Мовляв, необхідно доносити альтернативну думку.
Не винятком став і народний депутат з Тернопільщини Михайло Головко, який 21 вересня разом з нардепом Парасюком стали гостями програми “Большой вечер” на телеканалі “NewsOne”:

Залишається питання, чому політики від «патріотичних сил» продовжують приходити на ефіри до ворога і допомагати їм транслювати проросійський порядок денний? Шановні патріоти, ви берете участь у театралізованому дійстві «розвал проукраїнських сил». Хіба ви цього не розумієте?

“Вільні Люди Тернопіль” закликають народних депутатів від Тернопільщини, представників центральних органів влади і місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та інших бойкотувати діяльність "рупорів Кремля":

  • Не давати коментарів.
  • Не відвідувати телеефіри.
  • Не спілкуватися з пропагандистами (журналістами).

#СтопРеванш #StopRevanche
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)