Прокуратура дасть правову оцінку факту захоплення будівлі Тернопільської ОДА

gazpostach

Прокуратура дасть правову оцінку факту захоплення будівлі Тернопільської ОДА

прокуратураПрокурор Тернопільської області Геннадій Мовчан звернувся до людей із вимогою не порушувати закони та дотримуватись належного громадського порядку.

Мовляв, події, які були 23 січня 2014 року щодо блокування, а в подальшому захоплення будівлі облдержадміністрацій, є неприпустимі.

- Такі незаконні дії тягнуть за собою встановлену законом кримінальну відповідальність, і хто б їх не вчинив, буде відповідати згідно із законом! – констатував Геннадій Мовчан. - Діям всіх учасників цих подій буде надана правова оцінка.

Звертаючись до учасників акцій, прокурор області закликав не піддаватись на політичні провокації та заклики екстремістів до вчинення протиправних дій, зокрема, захоплення держустанов.

- Я вимушений попередити тих, хто закликає громадян до протиправних дій, - каже він. - Які б посади хто не займав, дія кримінального кодексу поширюється на усіх однаково.

До слова, як кажуть у прокуратурі, за фактом захоплення приміщення ОДА слідчим УМВС України в області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення,

передбаченого ч.1.ст.341 (Захоплення державних або громадських будівельчи споруд) КК України.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 6 років.

Нагадаємо, вчора ввечері тернополяни прорвалися в будівлю "білого дому", вибивши скло в дверях.

20 хвилин
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)