Прокуратура через суд стягує гроші з боржників

gazpostach

Прокуратура через суд стягує гроші з боржників

2683_01_10Прокурори Підгаєцького, Кременецького та Козівського районів подали до суду позови про стягнення з відкритих акціонерних товариств заборгованості, нарахованої Прикарпатським територіальним управлінням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку в результаті накладення санкцій за правопорушення на ринку цінних паперів, пише прес-служба прокуратури області.

Встановлено, що відкритим акціонерним товариством, розташованим на території Підгаєцького району, несплачено заборгованість у розмірі 17 000 гривень, нараховану Прикарпатським територіальним управлінням НКЦПФР у результаті накладення санкцій за правопорушення на ринку цінних паперів.

Зазначені фінансові санкції було нараховано ще у листопаді 2014 року, проте станом на березень 2015 року товариством вони так і не сплачені.

У зв’язку з цим, прокурор Підгаєцького району звернувся до суду з позовом в інтересах держави про стягнення з відповідача зазначеного боргу.

Аналогічні позови пред’явили до суду прокурори Кременецького та Козівського районів про стягнення з ВАТ до Держбюджету фінансових санкцій у сумі 17 000 та понад 22 000 гривень відповідно.

На даний час позовні заяви перебувають на розгляді Тернопільського окружного адміністративного суду.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)