Маленький кременчанин наскірзь металевим штирем проколов підборіддя (Відео)

gazpostach

Маленький кременчанин наскірзь металевим штирем проколов підборіддя (Відео)

Наскрізь прорізав підборіддя. У Кременці 6-річний хлопчик впав з велосипеда на металевий штир, який заліз в підборіддя. На місце одразу приїхала швидка медична допомога та ДСНС - розповідає Медіатор.

Мама 6-річного Володі Віта розповідає, що не бачила як хлопчик впав. На той момент була вдома, всього за декілька метрів. Прибігла, коли дитину рятували.

– Штир повністю заліз в підборіддя, сантиметр металу стирчало. Лікарі вагалися де саме відрізати, бо це ж личко. Слава Богу працівник ДСНС все зробив правильно, я йому дуже вдячна, – каже мама Віта Данилюк.

Згодом бригада лікарів з Тернопільської обласної лікарні приїхала до Кременця. У районній лікарні зробили операцію. Після забрали хлопчика до реанімаційного відділення в Тернополі.

Сьогодні, каже заступник головного лікаря з хірургічної роботи ТОДКЛ Володимир Білінський, стан хлопчика задовільний.

Шестирічний Володя розповідає, що їхав на велосипеді однією рукою, руль закрутився і він впав на металевий паркан. Маму Віту Данилюк найбільше обурює те, що паркан зі штирями досі не демонтували. Каже, добиватиметься, щоб його забрали, бо не хоче повторення подібних випадків.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)