Проект молодих українців для людей з вадами – в трійці кращих у світі

gazpostach

Проект молодих українців для людей з вадами – в трійці кращих у світі

Проект тернополянки і її колеги визнали одним із кращих на планеті.

Українці Тоня Закорчемна та Артем Лаптєв представили проект, який зайняв 3-тє місце в науково-технічному конкурсі Intel в Арізоні (США) в категорії механічної інженерії. Розробниця Антоніна — тернополянка, фіналістка проекту Ukraine Global Scholars, інформує "Голос".

Тоня Закорчемна свого часу ввійшла в десятку найталановитіших учнів України і виграла грант на навчання в одній з найпрестижніших шкіл Америки.

А зараз, розповідає мама Тоні Оля Закорчемна, проект авторства українців змагався з 84 різними країнами і територіями з усього світу і з 70 іншими проектами в категорії машинобудування.

Раніше Тоня та Артем розповідали про свій проект у групі “Ukraine Global Scholars”.

– eTouch Project: Розробка Доступної Електронної Книги та Цифрової Хмарної Бібліотеки для Незрячих

– Ми почали цей проект ще минулого року з нашими дуже крутими друзями із України. Вдома, такі гострі соціальні проблеми, як фінансова недоступність літературності та навчання для незрячих, є особливо чутливими. А тут, у Фрайбурзі, є неймовірна допомога та мотивація від академії, вчителів та від Ukraine Global Scholars з усіма їх супер-успішними аламні, для того, щоб проект реалізувати.

– Ідея проекту: розробити дешеву та ефективну заміну дорогим пйевзо-керамічним елементам, що рухають сотні механічних точок на змінній лінійці Брайля на приладі. А також, створити доступний мобільний додаток, що використовує Google Assistant і цифрову хмарну бібліотку для пошуку літератури для читання.

– Наразі, наша ціль – це довести наш прототип до стадії, в котрій він зможе переконати ключових гравців індустрії технологій для незрячих у наявності набагато більш доступних альтернатив. Таким чином, можливо, дуже скоро багато мільйонів людей зможуть отримати нові круті можливості у житті”
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)