Продовжують відновлювати автомобільну дорогу H-18

gazpostach

Продовжують відновлювати автомобільну дорогу H-18

На Тернопільщині триває поточний середній ремонт маршруту Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль на ділянці між Дараівським перехрестям та межею з Прикарпаттям. Уже 3 км траси Н-18 – з першим шаром покриття.

Як розповідає голова ОДА Володимир Труш, цей об'єкт є перехідним. З покращенням погодних умов підрядники розпочали активну роботу.

«У рамках програми «Велике будівництво» ми розпочали поточний середній ремонт траси Н-18. Підрядники працюють у швидких темпах. І ми вже можемо побачити перші результати. Уже 3 кілометри автошляху – з вирівнюючим шаром покриття з крупнозернистого асфальтобетону. На 5 км дороги провели регенерацію основи дороги. Фрезування старого зношеного покриття провели на 10 км», - зазначає голова ОДА Володимир Труш.

Усю протяжність дороги Н-18 у межах Тернопільської області планують відновити до кінця 2021 року. Також планують відремонтувати два мости на дорозі Н-18, зокрема у с. Струсів та на обході міста Бучач.

«На цій ділянці дороги ремонтні роботи стартували тиждень тому. Для того аби виконати заплановане, ми зразу розпочали комплексні роботи. Це означає, що окрім ремонту дороги будуть відновлюватися пішохідні доріжки, тротуари, освітлення, штучні споруди». - розповідає заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Ігор Данилишин.

Нагадаємо, вторік почали ремонтувати 10 кілометрів від смт Дружба до Дарахівського перехрестя. Цьогоріч відновлять решту дороги Н-18 у межах Тернопільської області.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)