Тернополяни знайшли спосіб значно економити на книгах

gazpostach

Тернополяни знайшли спосіб значно економити на книгах

Тернопільська обласна бібліотека для дітей створила полицю вільного книгообміну. Кожен бажаючий може подарувати власну книгу та взяти з неї іншу, яка зацікавить. Вже близько сотні читачів долучилися до акції буккросингу.

ev3tsxdeaaw_0

Буккросинг – міжнародний рух звільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. Спостереження за «подорожжю» книги здійснюється через спеціальні сайти в Інтернеті.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома співачка після декретної відпустки виступить на тернопільській сцені


Основний його принцип: «прочитав – віддай іншому», перетворення світу на бібліотеку, налагодження зв’язків з однодумцями. Головна умова: не ставити на полицю обміну книги, які стали не цікаві, адже зникає сама ідея буккросингу – привід для спілкування. Праці мають захоплювати, наштовхувати на роздуми, спонукати до дискусії.

Кожен обирає книги за інтересами: одних цікавить жанр фантастика, когось релігія, інших наукова тематика. Але всіх об’єднує – бажання читати.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)