Прочищення засмічення в раковині – ефективні методи

gazpostach

Прочищення засмічення в раковині – ефективні методи

Особливості домашньої каналізації в тому, за час від часу, вона засмічується і потрібно усунути затор. Така ситуація не виняткова, вона трапляється скрізь, де активно експлуатується сантехніка. Позбавитись від проблеми можна самотужки, але краще звернутись до фахівців, наприклад, в компанію "Труболюб".

Чому виникає засмічення?

Серед причин появи затору в стічній трубі, можуть бути наступні:

  • Потрапляння сторонніх предметів.
  • Зменшення внутрішнього діаметру труби від нашарувань органічного чи неорганічного походження.
  • Помилки при монтажних роботах, що створили неправильний нахил.
  • Подряпини на внутрішній стінці труби, які перешкоджають вільному просуванню стічних вод.

Всі ці фактори призводять до небажаних наслідків. Труба засмічується і утворюється затор, який потрібно усунути (trubolub.com.ua/uslugi/ustranit-zasor) швидко, бо бруд і неприємний запах можуть вийти за межі каналізації. До виклику аварійної служби, треба спробувати самостійно вирішити проблему, та зважати на її складність.

Можливі способи боротьби з засміченням

Прочистити затор у трубі можна за допомогою:

  • Вантуза. Користуватись даним інструментом просто і безпечно. В більшості випадків він може подолати проблему, важливо правильно його застосувати. Спочатку щільно накрити отвір в раковині і інтенсивними рухами створити тиск, який витягне сміття. Дії повторювати до повного очищення.
  • Троса. Кінець з насадкою просувати в отвір до того моменту, поки він упреться в бруд. Потім рухати вперед назад, щоб зруйнувати засмічення. Для цього потрібні певні зусилля. По закінченню, промити трос.
  • Очищення сифону. Сама назва пристрою говорить про його призначення. Конструкція дозволяє затримувати сміття і бруд. Коли накопичується багато, сифон необхідно прочистити. Для цього його варто зняти, промити і знову встановити.
  • Хімічних засобів. В продажу зустрічаються спеціальні хімічні засоби для прочищення забруднення в трубі. Вони змінюють щільність бруду, допомагають його усунути. Використовувати слід точно за інструкцією, дотримуючись правил безпеки. Обов'язково користуватись засобами індивідуального захисту.

Окрім згаданих методів, іноді застосовуються, так звані, народні. Вони можуть бути ефективними при певних обставинах. Найпоширенішими являються - концентрований розчин харчової солі, сода з оцтом, міцний розчин прального порошку і всі три засоби разом. Та під час використання, потрібно розуміти причину засмічення, щоб спрацював метод, бо сторонні предмети неможливо усунути ні сіллю, ні содою з оцтом.

Прочищення засмічення в раковині потребує певних знань та навичок. Якщо виникають труднощі, краще звернутись до фахівців компанії "Труболюб". Вони усунуть проблему швидко і ефективно, без зайвого клопоту.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)