Про тернопільських героїв "Небесної сотні" напишуть книгу

Про тернопільських героїв "Небесної сотні" напишуть книгу

8U4Ib2CQNEoДля вшанування пам'яті тернопільських Героїв Небесної Сотні спільнота "від Тарнополя до Тернополя " має намір організувати проект на волонтерських засадах. З допомогою всіх небайдужих тернополян, ініціатори проекту хочуть написати та опублікувати книгу присвячену нашим Героям в нестандартному форматі,аби кожен пам'ятав кому завдячує свободою та життям в незалежній Державі. 

Організатори проекту зазначають: «Нам важлива не тільки ваша підтримка але й ваші ідеї, ініціатива, інтерес, ваша асертивність, наполегливість, працелюбство та гостре відчуття патріотизму. В свою команду ми хочемо відібрати 5 людей, які допоможуть нам в реалізації цієї ідеї. Якщо вас зацікавила наша пропозиція - напишіть нам!
Ми проведемо коротке інтерв'ю та оберемо найдостойніших у свою команду на час реалізації проекту. Окрім ваших особистих характеристик нас також цікавить ваш вік (21+) та ваші плани на період:  початок липня-кінець вересня в Тернопільській області, адже реалізація проекту планується саме в цей час».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)