Про козака, над яким цинічно познущався "Беркут"

gazpostach

Про козака, над яким цинічно познущався "Беркут"

Козак-геройХлопець, над яким знущався "Беркут" - доброволець з Четвертою козацької сотні Самооборони. Це Михайло Гаврилюк ", - повідомив депутат Андрій Парубій. Депутат також сказав, що Михайла вже привезли до штаб Самооборони на Майдані:" Зараз йому надають медичну допомогу, незабаром він вийде на брифінг ".

Михайло завжди був у перших рядах.Зараз прізвище Михайла відома не тільки мені, а й усій Україні. Пише в своєму блозі Наталія Радулова ipress.ua (переклад з російської)

Джерело серед харківських бійців МВС теж прокоментував відеоролик: "Цього п ... а ми виловлювали два дні. Це один з найбільш влучних  метальщиків Він метав у нас коктейлі Молотова, і багато наших сильно постраждало. Ми його в кінці-кінців зловили і роздягнули. Він у нас працював "сувеніром" для науки іншим ", - розповів" Вістям "джерело в рядах харківської міліції.

Фото: radulova.livejournal.co

Мишу я зустріла кілька днів тому на Майдані. Він колов дрова і охоче зі мною спілкувався - поки йому не кинув у спину сніжок хтось із козаків: "Стеж за язиком!". Міша обурився: "А що я такого сказав!". Йому відповіли з хохотком: "Якби розповів щось серйозне, то я б в тебе не сніжком, а сокирою кинув". Звичайно, Міша явно не все повідав мені "про всіх своїх походеньки". Але що він побажав відкрити, я описала в своїй статті. Просто процитую зараз цей уривок.

" Ви про Запорізьку січ чули ? - Михайло Гаврилюк коле дрова , тріски летять . - Ось і ми розташувалися табором. У нас тут  Майданівська січ" . Михайло - козак з Чернівецької області , і в своїй сотні він виконує обов'язки завгоспа . Видобуває куриво - біля кожного блокпоста стоять пластикові ящики для добровільних пожертвувань і  " сигарет для охорони"  , приносить їжу - на майдані кілька пунктів безкоштовного харчування , здає речі в прання - цим займаються місцеві жителі. Але головна його обов'язок - дрова...

Михайло залишив у своєму селі дружину і господарство. " Що дружина може сказати козакові ? Де потрібно народу , там і він. А вона і без мене нормально живе , не голодує , звикла . Я сам із села , спочатку кілька років у місті поневірявся , потім знову додому повернувся. Посіяв озимину , 75 соток вручну , як діди наші , йшов і сіяв . Така пшеничка зійшла , як цвяшкі - як гвоздики. Рукою проводиш , а вона стоїть ,гостренька . Так що до березня  ніякої роботи не буде. Потім приїду , город посаджу і знову назад ...

Михайло згоден " майданувати " і до літа , і до президентських виборів 2015 року. "Я балдію від цього життя . Я ходжу , вітаюся з усіма , спілкуюся , всі брати , всі щасливі , в любові , в єдності. Сьогодні ми прокинулися від команди: " Четверта сотня , до бою! "- Я біжу з усіма і не знаю , куди біжу . Виявляється , це супостати з "Молодих регіонів " прийшли рано вранці , тихенько , щоб розбирати наші барикади. Вони ж теж кров гаряча , пригоди шукають. Але ми на них налетіли , як ті бджоли з бджоли з вулика  , вони розвернулися і під наші крики " Банду - геть!" цокали по Хрещатику. Перемога ! Радість !  " .

Потім, вивчаючи фото вже не мирного, а військового Майдану, я не раз помічала Михайла на фотках. Він завжди був у перших рядах і, знаючи його трохи характер, я цьому абсолютно не дивувалася.

Водночас МВС України пообіцяло, що проведе перевірку у зв'язку з відеороликом, в якому люди в міліцейській формі знущаються над чоловіком.

 П.с. Допоки міліція зробить висновок-активісти уже зробили своє розслідування і знають імена тих, хто  цинічно знущались над "козаком".Їм  не уникнути народного осуду.

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)