Про Файне місто розкажуть на найбільшому економічному форумі Європи

gazpostach

Про Файне місто розкажуть на найбільшому економічному форумі Європи

З 7-го по 10-те вересня у Карпачі (Польщі) пройде Економічний форум - найбільша платформа зустрічей у Центральній та Східній Європі.

На заході обговорюватиметься не лише безпека, перспективи економічного розвитку, сучасні виклики та подолання криз, а також презентація конкретних рішень та інноваційних ідей. Міжнародний вимір Економічного форуму дає можливість замінити стереотипи фактами та сформувати думки на основі предметного обміну думками.

Цьогоріч форум відбудеться уже тридцятий раз та збере понад 3000 гостей з Європи, Центральної Азії та США. В рамках форуму також передбачена презентація міжнародного музичного фестивалю “Файне місто”.

“Для нас це велика честь представляти український фестиваль на такому масштабному заході. Це ще раз доводить, що “Файне місто” вийшло на міжнародний рівень і є цікавий Європі. Під час презентації я розповім, як пройшов фестиваль у 2021-му році та матиму можливість запросити учасників форуму долучитись до “файних людей” у 2022-му році.”– коментує один із засновників “Файного міста” Максим Черкашин.

Загалом, окрім інших, на форумі будуть присутні: Денис Шмигаль – Прем’єр-міністр України, МатеушМоравецький - Прем’єр-міністр Польщі, Андрій Дещиця – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі, Володимир Гройсман – Прем’єр-міністр України (2016-2019), Андрій Садовий – міський голова Львова.

null

 

null

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)