Президент України Володимир Зеленський ознайомився зі станом ремонтних робіт на автошляху М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече

gazpostach

Президент України Володимир Зеленський ознайомився зі станом ремонтних робіт на автошляху М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече

Під час робочої поїздки на Тернопільщину Президент України Володимир Зеленський ознайомився зі станом  ремонтних робіт на автошляху міжнародного значення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, зокрема поблизу смт. Дружба.

Як зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, цього року відбулося наймасштабніше оновлення доріг Тернопільської області за всі роки незалежності. На деяких ділянках це перший ремонт за 30 років.

«Цього року ми маємо амбітні плани - відремонтувати рекордну протяжність державних доріг на Тернопільщині. А саме - 162 км доріг державного значення, та ще 76,8 км місцевого.   Вперше за кілька десятків років повністю ремонтують напрям Тернопіль – Заліщики, дорогу у місті Ланівці, завершують маршрут Тернопіль – кордон з Рівненщиною. Особливу увагу ми приділяємо і якості виконання робіт», - зазначив Володимир Труш.

Президент України Володимир Зеленський  наголосив, що у 2020 році Україна залучає на дорожні роботи рекордні 112 млрд. грн. Загалом, у рамках національного проєкту «Велике будівництво» планується відремонтувати 6500 км доріг.

Нагадаємо, автошлях М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече  перетинає з півночі на південь усю Тернопільську область. Це пріоритетний об’єкт програми «Велике будівництво», який ремонтують у  трьох областях: Тернопільській, Волинській та Чернівецькій. Оновлюють загалом 278,7 кілометри.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)