4 тернополян отримали запрошення в Представництво ЄС

gazpostach

4 тернополян отримали запрошення в Представництво ЄС

Представництво ЄС в Україні визначило переможців онлайн-вікторини Euroquiz на тему Європи та ЄС. У Топ-20 гравців у простій категорії питань потрапили жителі Тернопільщини Юліана Сич (Тернопіль, 11 місце), Володимир Балакунець (Чортків, 12 місце), Вікторія Бендзак (Тернопіль, 15 місце) та Андрій Романчук (Тернопіль, 18 місце).

Всього у вікторині взяли участь близько 34 тис чоловік з усіх регіонів України. Це вже четверта онлайн-вікторина Euroquiz, попередні пройшли у 2015, 2016 та 2017 роках.
Переможці у кожній з категорій отримають спеціальні подарунки та грамоти від Представництва ЄС в Україні. 5 найкращих гравців кожної з категорій будуть також запрошені на Церемонію нагородження, яке пройде у вересні у приміщенні Представництва.

Усіх переможців можна переглянути на сайті euroquiz.org.uaтоп-100 переможців у «складній категорії» та топ-100 у легкій категорії.
Вікторина 2018 року зібрала найбільше зареєстрованих учасників за усі роки проведення конкурсу. Усі учасники вікторини з 13 по 30 квітня зможуть завантажити електронну версію сертифікату про проходження вікторини Euroquiz.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)