Для Наливайченка Крим невід’ємна частина України і не може бути предметом торгу

gazpostach

Для Наливайченка Крим невід’ємна частина України і не може бути предметом торгу

Для того, щоб не множилися плани повернення Криму, необхідно зафіксувати в Конституції статус півострова як невід'ємної суб'єкта Української держави. Про це екс-глава Служби безпеки України, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив журналістам на прес-конференції.

12

“У Конституції написано що Крим – частина України, але те, що півострів був, є і буде частиною України, незважаючи на окупацію, - необхідно прописати! Не треба цього боятися. Це потрібно для того, щоб не з'являлися різноманітні сумніви та плани, наприклад, про здачі Криму в оренду. Треба зняти будь-які питання або коливання з приводу півострову. Ні на сантиметр не можна відходити від цього. І саме в цьому - план Наливайченка, ніяких інших до уваги не беру”, - заявив він.

Також лідер Руху «Справедливість» на своїй сторінці у фейсбуці зауважив, пропонує владі врешті-решт внести зміни до Конституції України, де чітко прописати, що, незважаючи на анексію Криму з боку Російської Федерації, він завжди був, є і буде територією України і ніколи не стане предметом торгу з агресором. "І от тоді подивимося, як парламент проголосує за такі зміни, а передусім депутати від президентської фракції..." - написав Наливайченко.


Терміново: В зоні АТО підірвалося авто з українськими бійцями


 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)